• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berberoğlu Tarım

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Yunus Emre Sokak No: 14/b Rize/ardeşen Rize » Ardeşen

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Berberoğlu- Yiğit Berberoğlu

E-Posta Adresi :

yigitt53@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 978 59 53

Whatsapp 2:

0 (545) 978 59 53

Berberoğlu Tarım firmamız Rize Ardeşen’de hizmet vermekte olup profesyonel çözümleriyle alanında fark yaratmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız yolda yıllardır başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Rize peyzaj bahçe düzenleme alanında geniş hizmet yelpazemizle hem ticari hem de hobi amaçlı üreticilerimizin destekçisi oluyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimizi en modern tarın yöntemleriyle, en iyi tarım ürünleriyle tanıştırıyoruz. Problemlerinize çözümler üretiyor, daha sağlıklı şartlarda üretim yaparak daha yüksek verim almanız için destek sunuyoruz.

Berberoğlu Tarım olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana alanında uzman, deneyimli, gelişime açık bir ekiple çalışmalarımızı yürütüyoruz. Uzman kadromuz güler yüzlü hizmet ayrıcalığıyla sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor ve beklentilerinizin çok daha üzerinde çözümler üreterek bölgenin ve ülkemizin en iyi üreticileri arasına girmenize yardımcı oluyor. Biliyoruz ki faaliyet alanımız her gün yeni gelişmelere gebedir. Ar-ge çalışmalarının sürdürülmesiyle sürekli gerek ürün çeşitleri gerekse uygulama yöntemleri kimi zaman değişmekte kimi zaman zenginleşmektedir. Bütün bunları uluslararası düzeyde takip ediyor ve en modern, en verimli üreticiliği yapmanız için yardımcınız oluyoruz.

Firma olarak organiklikten uzaklaşmadan modern tarım yöntemlerinin hayata geçirilmesini savunuyoruz. Bu amaçla her zaman en doğal zirai ürünleri ve tohumları, fideleri, fidanları tercihinize sunuyoruz. Dünya standartlarında tarım yapılması için çalışıyor, zirai ilaç satışı, fide satışı, gübre satışı, meyve fidanı satışı ve çok daha fazlasını tercihinize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR