• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berçem Vinç

Adres :

Orta Mah. No: 13 Üniversite Caddesi Orhanlı/tuzla/istanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Dursun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bercemvinc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 320 08 22
Vinç kullanımına hayatın birçok alanında ihtiyaç duyuluyor. Biz, insanların bu ihtiyaçlarına uygun fiyatlı çözüm sunmak adına Tuzla vinç ve forklift sektöründe araçlarımızla hizmet veriyoruz. Ekibimizle birlikte yıllar önce küçük bir firma olarak çıktığımız bu yolda kendimizi geliştirme ve büyüme olanağı bulduk. Bugün firmamız sektörde çok iyi yerlere gelmeyi başardı. Firma olarak bizi tercih eden değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarken uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı ve korumayı hedeflediğimiz sektörde hedefimize ulaşıyoruz.
Aracınızla seyahat halindeyken yolda bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Aracınızın lastiği zarar görebilir, motoru arızalanabilir veya yakıtınız bitebilir. Farklı sebeplerden dolayı arızalanan aracınızla yolda kalma sorunu yaşayabilirsiniz. Aracınızın marka ve modeli her ne olursa olsun firmamızı arayarak yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Ekibimiz, bulunduğunuz adrese gelerek aracınızı alıyor. Farklı alanlarda kullanılan vinçler firmamız tarafından sizlere kiralanıyor. Firmamızda bulunan vinçleri saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Eğer vinç kullanacak şoför yoksa firmamızda görevli şoförlerden yardım alabilirsiniz.
Firma olarak her zaman kısa süre içerisinde etkili çözümler sunmaya gayret ediyoruz. Bu doğrultuda çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip ekibimizle çalışıyoruz. Kısa süre içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Sizler de yol yardım ve vinç kiralama için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR