• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berniss Kozmetik

Adres :

Ziya Gökalp Mah. Edip Solmaz Bulvarı (ssk Cad.) No: 90/d Batman Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Edip Bağlamış

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bernisskozmetik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 860 89 07

Whatsapp 2:

0 (536) 860 89 07

Whatsapp 3:

0 (507) 752 27 83

Whatsapp 4:

0 (506) 692 09 83

Kadınlar için alışveriş noktasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında kozmetik ürünler yer alır. Kozmetik ürünler özellikle saçlarda ve vücut üzerinde değişimi ve güzelliği elde etmek için kullanılan ürünlerdir. Ancak bu ürünler kişisel kullanım ve alışveriş dışında kuaför işletmeleri ve güzellik salonu işletmeler için toplu alışveriş konusunda da tercih edilen ürünlerdir. Bu nedenle Batman Merkez ilçesinde Berniss Kozmetik işletmesi olarak sizlere aradığınız tüm ürünleri perakende veya toplu olarak satışa sunuyoruz.

Berniss Kozmetik işletmesi olarak Batman alışveriş sektörü içerisinde en önemli işletmelerden biri olarak biliniyoruz. Kozmetik alışverişlerinin gerçekleştirilmesi konusunda özellikle toptan kozmetik satışı gerçekleştiren ve farklı ürünlerin satışını sizlere sunan işletmemiz her gün tercih edilmektedir. Özellikle birçok işletme periyodik olarak ürün teminlerini firmamız üzerinden sağlamaktadır.

Firmamız tarafından sunulan ürünler arasında kozmetik ürünleri, parfüm çeşitleri, makas, tarak, saç fırçası, ağda malzemeleri, cilt bakım ürünleri, kuaför malzemeleri, saç boyaları ve güzellik ürünleri yer almaktadır. Bu ürünlerin her biri farklı bir kalite ve farklı bir marka ile sizlere sunulurken, işletmeler için hem hesaplı hem de nitelikli seçenekler sağlamaktadır.

Her işletme özellikle aylık veya daha uzun süreli periyodik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla firmamız üzerinden sipariş gerçekleştirebilir. Sağlanan siparişler sonrasında toplu alım gerçekleştirilmesi için firmamız ürünleri stok üzerinden temin ederek, sizlere uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR