• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Besinerji Beslenme ve Diyet Merkezi

Adres :

Yeşilırmak Mahallesi Sıtkıulaşoglu Cad4.sokak Taşkın Apt. Kat.2 Tokat Novada Avm Yanı Bi'lokma Üzeri Tokat » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Ayça Yorulmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dyt.aycayorulmaz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 988 32 34

Tokat danışmanlık sektöründe hizmet sunan firmamız çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimizi daha sağlıklı yarınlara hazırlamaktır. Sizlerin geleceği ve sağlığı için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Uzun yıllardan beri danışmanlık sektöründe benzersiz hizmetlerimiz ile dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Danışmanlık firması olarak bazı unsurları da kendimize ilke olarak kabul ediyoruz. Bu unsurların başında müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanmak geliyor. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak rakiplerimizin bir adım daha önüne geçmiş oluyoruz.

Danışmanlık sektörü oldukça büyüktür. Sektör içerisinde birbirinden farklı uygulamalara yer veren firmalar mevcuttur. Rakip firmaları geride bırakabilmek amacı ile sürekli olarak yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Yenilikleri ve gelişmeleri işimizde uyguluyoruz. Sağlığınız için yapmanız gereken tek şey adım atmak. Firmamıza atacağınız adım sayesinde hem geleceğiniz hem de sağlığınız kısa süre içerisinde garanti altına alınacaktır. Alanında yeterli eğitimi almış olan profesyonel ekibimiz ile size en kaliteli danışmanlık hizmetini sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Sadece kilo vermek isteyen danışanlarımıza değil, kilo almak isteyen danışanlarımıza da hizmet sunuyoruz. Sağlıklı koşullarda kilo almak veya kilo vermek için en doğru adresi yani bizi tercih etmelisiniz.

Firmamız dönem dönem indirimler ve kampanyalar düzenlemektedir. Gerçekleştirdiğimiz indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olarak faydalanmak için internet sitemizi takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve soru işaretlerinizin yanıtları için şubemizin ziyaret edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için en kısa sürede bizlere ulaşmalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR