• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bestefe Petshop

Adres :

Dikkaldırım Mah.stad.cad. No: 55/a Osmangazi/bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Atak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kuscuatak@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 214 50 62

Whatsapp 2:

0 (551) 214 50 62

Evcil hayvan sektöründe hizmet veren Bestefe Petshop birmilyonnokta.com üyesidir. Evcil hayvan sahibi olanlar ya da sahip olmak isteyenlere yönelik hizmetlerimizle bölgemizde yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Sevimli dostlarımıza daha iyi bir yaşam için onların ihtiyaç duyduğu her şeyi bulabileceğiniz bir adres olarak önemli bir boşluğu dolduruyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimizle bilinen ve rağbet edilen bir petshop olarak hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Bursa evcil hayvan sektöründe rakiplerimizden verdiğimiz nitelikli hizmetlerle ayrılmaktayız. Talep ettiğiniz hizmetleri eksiksiz bir şekilde sizlerin istifadesine sunuyoruz. Mağazamızda; evcil hayvanlarınız için gerekli aksesuarlar, akvaryum, yem ve mamalar, kedi kumu ve daha pek çok ihtiyacı istifadenize sunmaktayız. Ayrıca evcil hayvan edinmek isteyen hayvan severlere müracaat edebilecekleri güvenilir bir petshop olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimize sektörümüzdeki en iyi hizmetleri sunarak en ön sıralarda yer alıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmetler sunmak adına kendimizi ve istifadenize sunduğumuz hizmetleri devamlı olarak geliştiriyoruz. En yenilikçi hizmet anlayışıyla beklentilerinizin ötesinde hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz doğru ve güler yüzlü iletişim, sunduğumuz hizmetlerin niteliği ve işini bilen personellerimizle rakiplerimizden farkımızı ortaya koyuyoruz. Piyasa koşullarına göre sizlere en makul fiyatlarla tüm hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Ticari kaygıdan uzakta özverili biri şekilde işimize ve müşterilerimize değer vererek tüm hizmetlerimizi tamamlıyoruz. İstifadenize sunduğumuz her ürün, yem ve mamalar kalite kontrolümüzden geçmiş güvenilir ve kaliteli markalardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler