• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beta Temizlik

Adres :

Rize/merkez Rize » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Behnan Ali Yelken

E-Posta Adresi :

behnan5353@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 233 98 33

Rize temizlik sektöründe hizmet sunan firmamız kalitesi ve başarısı ile farkını yansıtmaya devam ediyor. Hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde rakiplerimize fark yaratarak ilerleme sağlıyoruz. Başarımızın en büyük göstergesi olarak kaliteli hizmetlerimizi öne sürüyoruz. Temizlik sektörü sanıldığı kadar kolay bir sektör değildir, özellikle kadınların memnuniyetini temizlik konusunda kazanmak oldukça zordur. Neyse ki firmamız bütün zorlukları geride bırakarak memnuniyet kazanıyor.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için büyük önem arz ediyor. Temizlik sektörüne dair bütün hizmetleri en iyi şekilde vermeyi amaçlıyoruz çünkü biz sektöre iyi olmak için değil en iyi olmak için adım atık. Amacımızı gerçekleştirdiğimizi düşünerek iddiamızı ortaya koyuyoruz. İçerisinde yer aldığımız temizlik sektörü hizmet çeşidi bakımından fazla seçenek sunar. Biz söz konusu hizmetler arasından koltuk yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Koltuk yıkama işinde başarımız ve kalitemiz nedeniyle oldukça iddialıyız.

Koltuklarınız uzun süre kullanımdan dolayı bakteri ve virüs içerebilir. Oluşan bakteri ve virüsler sağlığınızı büyük ölçüde riske sokar. Daha sağlıklı yarınlar için sizler de koltuk temizleme hizmetini ciddiye almalısınız. Koltuklarınızı rutin olarak temizletmenizi öneriyoruz. Koltuk temizliğinde insan sağlığına zarar vermeyen ve temizleme gücü üst seviyelerde olan malzemeler kullanıyoruz. Aynı zamanda teknolojiden de yararlanarak vakumlu makineler ile kusursuzluk vaat ediyoruz. Hizmet talebinde bulunmak istiyorsanız firmamızın iletişim numarasını kullanarak bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR