• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Betül Kaynar Beauty

Adres :

Bahçelievler Mah. Rüzgarlı 5. Sok. Coiffeur Boss Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Betül Kaynar

E-Posta Adresi :

bet.38@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (552) 951 03 46

Kişisel bakımın insan da kendine güvenilirliğini arttırdığı, farklı alanlarda kabul edilebilirliği, girdiği ortamlarda fark edilmesini sağladığı bilinen bir gerçektir. Betül Kaynar Beauty; teknolojik ekipmanlar kalifiyeli ve samimi çalışanlarımızla güzellik sektöründe müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kayseri güzellik merkezi sektöründe Talas’ta cilt bakımı, leke tedavisi, kıl tekniği, kalıcı makyaj uygulaması, microblading uygulaması, kirpik lifting, ipek kirpik uygulaması, kaş tasarım, tırnak bakım gibi işlemlerimiz tecrübeli personelimiz tarafından kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize uygulanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ana önceliğimizdir. Bunun için sağlığa uygun şartlarda kaliteyi esas alarak alanında başarılı ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla, modern çağın teknolojilerini takip ederek, güvenli ve hijyenik ekipmanlarımızla hizmetlerimizi evinizde hissedeceğiniz bir ortamda sizlere sunmaktayız. Her cilt yapısına güvenli şekilde kullanılabilen ürünlerimizle sizlere ekonomik şekilde en iyiyi vermeyi hedeflemekteyiz. Çağımız şartlarında sürekli değişen teknolojiyi takip ederek siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için ekipmanlarımızı devamlı yeniliyor ve müşterilerimizin isteklerine göre kendimize yenilikler katmaktayız.

Size verdiğimiz sözlere son derece sadık olduğumuz için randevularınızı aksatmadan uygulamaktayız. Müşterilerimizin isteklerine önem vererek dinliyor ve tespitler yapıp ona göre uygulamalar yapıyoruz. Yaptığımız işlemlerin takipçisi olarak geri dönüşler sayesinde etkili neticeleri almaktayız. Bu geri dönüşler sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli bir şekilde arttırıyoruz. Sektörde profesyonel çalışanlarımız, geçmiş birikimlerimizle birleştirerek alanında saygın ve lider bir kurum olmayı amaçlamaktayız. Müşteri memnuniyeti merkezli, güler yüzlü çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR