• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyaz Eşya Merkezi

Adres :

Kemaliye Mah. Cafer Baran Cad. No: 75/c Kulu/konya Konya » Kulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Tütüncü

E-Posta Adresi :

bilalttnc@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 472 66 31

Whatsapp 2:

0 (546) 531 94 91

Whatsapp 3:

0 (530) 472 66 31

Whatsapp 4:

0 (546) 531 94 91

Beyaz Eşya Merkezi, Konya Kulu’da ticari hayatına devam etmekte olan ve sektöründe lider olan firmalardan bir tanesidir. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın alım satım ve tamir işlerini yapan firmamız, müşteri hizmetine önem veren şirket üslubu ve hizmet kalitesiyle tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Müşterilerimizin de desteğiyle bugünlere kadar gelen firmamız, ilke edindiği gayelerden sapmamayı ve kalitesinden ödün vermeden ticaret hayatına devam etmektedir.

Ocaklı fırın tamiri ve çanak anten kurulumu da yapan firmamız, bünyesinde işini bilen, dinamik ve tecrübeli ustalar çalıştırmaktadır. Ekip çalışmasına önem veren kuruluşumuz, bünyesinde genç ve azimli teknisyen ve teknisyen adaylarına da yer vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite algısını ön planda tutan ve gereğince uygulamaya çalışan firmamız, kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Beyaz eşya tamiri, beyaz eşya alım satımı ve çanak anten kurulumu yapan firmamız, bunların yanı sıra teknik servislik görevini de üstlenmektedir. Samsung, Vestel, Profilo, Bosch, Arçelik, Beko, Phillips gibi ünlü beyaz eşya markalarının sıfır ve ikinci el alım satım işlerini ve kurulum ve tamirat gibi işlerini de yapan işletmemiz, sizlerden aldığı destekle giderek büyümekte ve gücüne güç katmaktadır. Sizlerin düşüncelerine de önem veren firmamız, pek çok sosyal medya hesabı üzerinden sizlerin yorumlarına kulak vermektedir. Konya Kulu Beyaz Eşya Tamiri ve Teknik Servis şubemiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR