• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyaz Optik

Adres :

Alibeyli Mah Doktor Ahmet Alkan Cad. No: 22/a Eski Belediye Karşı Köşesi Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Ziya Tok

E-Posta Adresi :

optikim@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (328) 880 00 87

Gözlük, gündelik olarak çalışma hayatında ve eğitim hayatında bir ihtiyaç oluşturur. Hem de estetik bir görüntü için kullanılan farklı aksesuarlar arasında yer alır. Kadın veya erkek olmak üzere hem gençlerde hem yetişkinlerde kullanım ihtiyacı bulunan gözlük; çerçeve ve çerçeve içerisinde bulunan optik cam sayesinde oluşturulan bir üründür. Gözlük ürünleri farklı kalitelerde, çerçevenin daha iyi veya camın daha iyi olması gibi farklılıklar oluşturur. Bu nedenle gözlük seçimlerinde bütçenize ve zevkinize göre tercih gerçekleştirmeniz için Beyaz Optik gibi önemli bir işletmeyi seçmeniz gereklidir.

Beyaz Optik olarak Osmaniye Merkez ilçesinde sizler için en iyi gözlük kalitesini ve en geniş ürün çeşitliliğini sunuyoruz. Firmamız Osmaniye alışveriş sektörü içerisinde güvenilir bir yapı ile yıllardır tercih edilmektedir. İşletmemizi tercih eden her müşterimiz ulaştığı ürün çeşitliliği sayesinde çok rahat bir seçim yapabilmekte ve en sağlıklı ürünlere ulaşmaktadır. Birçok farklı kurumla anlaşmalı bir yapıda hizmet vermiş olduğumuz için rahatlıkla maddi açıdan da en iyi ürünlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız sektöre hakim bir anlayış ile birlikte her zaman yenilikleri takip eden ve profesyonel bir yapıya sahip hizmetler vermektedir. Personel yapımız sayesinde gözlüklerde ürün hazırlığı, bakım ve onarım gibi her işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ürünlerimizde sunmuş olduğumuz fiyat avantajı sayesinde en iyi markaları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Firmamız için müşteri memnuniyetinin sağlanması ve nitelikli hizmet sunulması en önemli noktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR