• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beykoz Süt Yumurta Satışı

Adres :

Baklacı Mah. İstanbul » Beykoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Öztürk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 227 49 88

Hayvancılık sektöründe son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekte olan Beykoz Süt Yumurta Satışı isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katılanlar arasında yerini almış bulunmaktadır. Günümüzde tarımın ve hayvancılığın ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Hayvancılık sektörü insanlık için çok önemli bir noktaya gelmiş bulunmaktadır. Hem etinden hem sütünden hem derisinden faydalandığımız değerli hayvanların olmazsa olmazımız olduğunu unutmamalıyız. İnsan sağlığı için kırmızı et tüketimi, yumurta tüketimi, süt ve benzeri birçok ürünün tüketimi gereklidir. Sağlığımız için dengeli beslenmeli ve bu saydığımız tüm ürünleri kontrollü bir şekilde tüketmeliyiz.

İstanbul hayvancılık, sağlıklı bir şekilde besleyip büyüttüğü hayvanlardan süt ve yumurta elde ediyor. Firmamız sağlıklı yollardan elde ettiği bu ürünleri el değmeden kapalı bir şekilde ambalajlayıp satışa sunuyor. Daha önce eşi benzerine rastlamadığınız kaliteli bir hizmet sunduğumuzu iddia ediyor ve sizleri bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Firmamız işinin ehli çalışan kadrosu ve geniş mekânı ile her yıl yüzlerce hayvan besleyip büyütmekte ve bu hayvanlardan et, süt, yumurta elde etmektedir. Sizlerin daha sağlıklı bir hayat yaşaması ve dengeli beslenmesi için canla başla çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde çalışan ve sizlere hizmet sunan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra değerli firmamıza ait sosyal medya hesabı üzerinden bizleri takip ederek geçmiş hizmetlerimize de ulaşabilir ve değerlendirme yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR