• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyler Beyi Oto Yıkama ve Damacana Su

Adres :

Bosphorus City Atakent Mah. 212 Sk No: 64/134307 Halkali Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zekeriya Sawas

E-Posta Adresi :

beylerbeyi.bosphoruscity@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 400 11 13

Whatsapp 2:

0 (541) 400 11 13

Whatsapp 3:

0 (536) 010 00 32

Firma olarak hizmet sektöründe çalıştığımız günden beri müşterilerimize hak ettikleri değeri vermek için gelişmeye ve yeniliklere ayak uydurmaya çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri verebilmek adına İstanbul hizmet sektöründe öncü firmalar arasına ismimizi kalitemizle yazdırıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için kalite standartlarımızı en yüksekte tutuyoruz ve kalitemizden ödün vermemek için gelişen teknolojileri takip ediyoruz.

Sizler için araçlarınızın ne kadar önemli olduğunu ve bakımlarına ne kadar dikkat ettiğinizi biliyoruz. Araçlarınıza yaptığımız uygulamalarla bizde aracınızla sizi en iyi ve en hızlı şekilde kavuşturmayı istiyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda arabanıza uyguladığımız pasta, cila uygulamalarını, aracınızın iç ve dış temizliğini, boyama işlemlerini en özenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için özenli ve titiz çalışmayı kendimize ödev ediniyoruz. Aracınızı deneyimli ekip kadromuzun tecrübelerine bırakıyoruz. Aracınıza verdiğiniz özenin karşılığını sizlere vermek istiyoruz ve bizim hizmetlerimiz sonucunda memnuniyetinizi görmekten mutluluk duyuyoruz.

Aracınıza uyguladığımız her işlemi en kaliteli ve en güvenli yollarla yapmayı hedefliyoruz. Hem aracınızın işlemler karşısında yorulmasını ve yıpranmasını istemiyoruz hem de müşterilerimizin gönüllerinin rahat olmasını istiyoruz. Aracınızı düşündüğümüzü kullandığımız ürünlerin standartlarıyla ve titiz çalışmalarımızın sonuçlarıyla göstermek istiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenlerini de aracınızı size teslim ederken kusursuz olmasıyla sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişimler ve memnuniyetler sonucunda sektörde öncü firmalardan biri olarak adımızın anılması gururunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR