• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyler Buharlı Oto ve Koltuk Yıkama

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Hüdayi Caddesi Demes Sanayi Sitesi No 93 Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerafettin Kazcıoğlu

E-Posta Adresi :

beylerbeyi42@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 343 41 81

Günlük yaşamınızda yağmur, çamur vb. gibi faktörler ile araçlarınızın üzerinde rahatlıkla oluşabilecek kirler; araçlarınızın, model ve performans özellikleri ne olursa olsun, dış görünümlerini araka planda bırakır. Çarpıcı bir dış görünüm nitelikli bir temizlik ile mümkündür. Araçlarınızın iç temizliği de dış temizliği kadar önem taşır. Konforlu bir yolculuk için detaylı bir iç temizlik önemli bir faktördür. Araç temizliğinizi bireysel olarak gerçekleştirmeniz durumunda nitelikli sonuç almanız zordur, fazlası ile su israf edersiniz ve temizleme işlemlerinde araçlarınıza hasar vermeniz ihtimaldir. Araç yıkama işlemlerinde oto yıkama servislerinden profesyonel hizmet almanız daha uygundur. Konya otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız sizlere son teknoloji ekipmanlar ile iç dış detaylı araç temizleme hizmeti sunar. İşlerini titizlik ile gerçekleştiren personelimiz araçlarınızda temizlik esnasında hasar oluşmasını önler.

Araç içinde oluşabilecek zararlı mikroorganizmalar için dezenfeksiyon işlemlerini firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilir; sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz. Cansız ortamlarda bulunan bazı bakteriler araç temizliğinde kullanacağınız kimyasallara karşı dirençlidir. Biz dezenfeksiyon işlemlerinde bu tür bakterileri öldürebilecek kimyasalları ve ekipmanları kullanırız.

Araçlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için rahatlık ile kullanabileceğiniz pasta cila uygulamaları da firmamızda tecrübe ile nitelikli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Araçlarınızdan zift çıkarma işlemlerini de hizmet bünyemizde bulundururuz. Motor yıkama işlemlerimiz ile araç performansınızı arttırabilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda oto lastik servisi olarak da hizmet vermektedir. Detaylı temizlik, nitelikli hizmet için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR