• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beylik Elektronik Oto Anahtar

Adres :

Sakarya Cad. Barış Mah.e-5 Yanyol Koçtaş Avm Kat No: 2 B-2 Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

veli@uzmanelektronikanahtar.com

Whatsapp 1:

0 (542) 249 60 13

Whatsapp 2:

0 (542) 249 60 13

Whatsapp 3:

0 (532) 508 69 22

Whatsapp 4:

0 (536) 952 71 48

Whatsapp 5:

0 (532) 491 63 36

Araçların marka ve modeli fark etmeksizin kullanılabilmeleri için mutlaka anahtara ihtiyaç vardır. Anahtar olmadan ne kapılarını açabilmek ne de aktif kullanabilmek mümkün değildir. Fakat bütün anahtar sistemlerinde olduğu gibi oto anahtar sistemlerinde de zaman zaman arızalar meydana gelmekte, kapılar açılmamakta, araçlar çalıştırılamamaktadır. Böyle bir durumda mutlaka profesyonel bir uzmandan destek alınması gerekir. Aksi takdirde arıza çok daha büyüyebilir, ortaya çıkaracağı maliyet artabilir. İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren Beylik Elektronik Oto Anahtar olarak profesyonel hizmet sunuyoruz.

İstanbul anahtar ve çilingir sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, hep daha iyisini yapabilmek adına gelişimimizi devam ettiriyoruz. Özellikle teknoloji alanındaki yenilikleri yakından takip ederek en yeni donanım ve uygulamaları kısa sürede sistemimize dâhil ediyor, müşterilerimizi en modern çözümlerle buluşturuyoruz. İşini özveriyle ve büyük bir heyecanla yapan personel kadromuz sayesinde bütün oto kilit sistemlerine çözüm üretebiliyor, en son çıkan araç modellerinin dahi sistemleri hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.

Beylik Elektronik Oto Anahtar olarak 1978 yılından bu yana anahtarcılık ve çilingirlik hizmeti veriyoruz. Sektörde her zaman yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet verme ilkesiyle ilerliyor, ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine mobil teknik servis hizmeti sağlıyor, oto anahtar yedekleme, oto anahtar kopyalama, yedek anahtarcı, kepenk tamir ustası olarak 7/24 acil destek hizmeti sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR