• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyoğlu Petmarket & Petshop

Adres :

Siteler Mahallesi 1329 Sokak Genç Alara Sitesi R Blok No: 3/a Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Eker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

merteker0107@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 028 19 55

Her günü ayrı bir telaş içerisinde geçen hayatta unutulmaması gereken canlar da var. Evde beslediğiniz veya sokakta karşılaştığınız hayvanların da sağlıklı, konforlu bir hayata sahip olmaya hakkı var. Bu hakkı onlara vermeye ne dersiniz? Küçük dostlarımızın ihtiyacı olan gıda ürünlerini, temizlik ve bakım ürünlerini temin etmek istiyorsanız Beyoğlu Petmarket & Petshop ailesini güvenle tercih edebilirsiniz. Firma olarak Antalya evcil hayvan sektöründe hizmet vermekteyiz. Evde beslediğiniz ve sokakta yaşayan hayvanlar için sizler de birer iyilik yaparak onlara ihtiyacı olan bir şeyler alabilirsiniz.

Hayvanların da sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmesi için bazı ihtiyaçları bulunuyor. Beslenme için gerekli olan ürünler, temizlik için gerekli olan ürünler, oyuncaklar, barınma için gerekli olan ürünler… Bu ve daha fazlası mağazamızda. Birçok rakip firma bu ürünleri yüksek fiyatlarla satışa sunarken biz daha uygun fiyat aralığında bu ürünleri satışa sunuyoruz. Çünkü bizler de küçük dostlarımızın konforlu, sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam sürmesini istiyoruz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri mağazamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kedi ve köpek mamaları, yemek ve su kapları, kafes, akvaryum, kuş ve balık yemi, çeşitli aksesuar ve oyuncaklar… Küçük dostlarımız için ihtiyaç duyulan tüm ürünler burada. Kaliteli ve güvenilir olan bu ürünler bütçenizi zorlamayacak. Biz, ürünlerimizi geliştirerek her zaman en iyi hizmeti sizlere ve küçük dostlarımıza sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR