• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beysu Konya

Adres :

Selçuklu /konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Atalay

E-Posta Adresi :

mehmetatalay1983@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 691 69 55

Whatsapp 2:

0 (554) 691 69 55

Konya hizmet sektöründe yer alan firmamız toptan su satışı ve Beysu su bayisi olarak en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti sizlere sunmaktadır. Konya içerisinde sahip olduğumuz imkânlar ile en kısa sürede suyunuz adresinize teslim edilmektedir. Alo su siparişi veriyor olmanız ekiplerimizin adresinde bulunması için yeterli bir sebeptir. Uzman ve deneyimli bir ekiple çalıştığımız için kısa süre içerisinde verilen adrese su siparişiniz gelmektedir.

Konya içerisinde en hızlı ve en lezzetli su şirketinin bayiliğini almış olmakla birlikte, en ideal hizmeti de sizlere sunmaktadır. Çeşme suyu içmek çoğu zaman beraberinde pek çok hastalığı da getirdiği için doğal kaynak suları bu konuda zararlı mikroorganizmalardan arınmış bir şekilde sizlere sunulur.

Beysu su dağıtımı yapan şirketlerden biri olarak, su siparişlerinizde en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Sipariş hattımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Sipariş oluştururken vermiş olduğunuz adrese ekiplerimiz hemen su siparişinizi gönderecektir.

Beysu Konya içerisinde hem yerli hem de kaliteli su markaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle de en çok aboneye sahip olan su markalarından biri olmayı başarmıştır. Bizlerde alanımızda deneyime sahip olduğumuz için bu firmanın bayiliğini almış bulunuyoruz. Litrelik su siparişlerinize kaliteli bir markanın suyunu almaktan sizlerde memnun olacaksınız. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve siparişinizi ekiplerimize söyleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR