• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyzade Baklavaları Devteşti

Adres :

Şanlıurfa Haliliye Devteşti Mah. 9635 Sok. No: 1 Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Kaya

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 207 26 63

Whatsapp 2:

0 (542) 742 78 80

Şanlıurfa pasta ve pastane sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız uzun yıllardan beri pasta ve pastane sektöründe sunduğu benzersiz hizmetler sayesinde mevcut başarıyı elde etmiştir. Başarımıza başarı katmak ve daha iyi noktalara ulaşmak adına sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Hizmetlerimizde farkındalık yaratmak adına birbirinden farklı çeşitleri bir arada karşınıza çıkartıyoruz. Firmamız tarafından özenle yapılan binlerce tatlı çeşidi siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Başta tatlı çeşitleri olmak üzere yaş pasta, kuru pasta gibi çeşitler de en iyi şekilde yapılarak satışa sunuluyor. Firmamız bütün çeşitlerinde kusursuz olmayı hedef edinerek hizmet veriyor. Hizmetlerimiz firmamızın çatısı altında yer alan profesyonel isimler tarafından gerçekleştiriliyor. Ekip arkadaşlarımız alanında yüksek tecrübe edinmiş olan donanımlı kişilerdir. Ekibimizin ortaya çıkardığı benzersiz lezzetlere güvenerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz tatlı ve pasta çeşitlerimizde kullandığımız malzemelerin tamamı günlük olarak temin edilmektedir. Kaliteli malzeme tercihimiz sayesinde birbirinden lezzetli tatlara erişebilirsiniz. Kalitemiz hususunda son derece iddialıyız.

Firmamızın kusursuz şekilde hazırladığı muhteşem tatlılar uygun fiyatlarla karşınıza çıkartılıyor. Fiyatlarımız ülke genelinde ki rakip firmalarla gerçekleştirilen araştırmalar neticesinde belirleniyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve daha iyi hizmet sunmak için en düşük rakamları tercih ediyoruz. Tatlı çeşitlerimiz ve pasta çeşitlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde yer alan telefon numarasını kullanarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR