• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bg Besi Ankara Sincan

Adres :

Osmaniye Mahallesi Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Gürs

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 651 15 06

BG Besi Ankara Sincan ailesi olarak birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için büyükbaş ve küçükbaş olmak üzere kurbanlık hayvan satışı yaptığımız çiftliğimizde, hayvanlarımızı özenle büyütüyoruz. Müşterilerimizin güvenle kaliteli kurbanlık ve adaklık satın alabilmesi için kaliteli yemlerle beslediğimiz, doğumundan büyüyene dek özenle baktığımız kıymetli hayvanlarımız için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Büyükbaş kurbanlık, akika kurbanı, şükür kurbanı, adaklık, küçükbaş kurbanlık ve birçok adaklık hayvana ulaşabileceğiniz çiftliğimizde birbirinden farklı kaliteli hayvanlarımıza ulaşabilirsiniz. Değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek, hayvanlarımızı doğal ortamda büyütmeye ve kaliteli yemler tüketmelerine özen gösteriyoruz.

Kurbanlık, adaklık ve şükür kurbanı ürünlerine kolayca erişebileceğiniz çiftliğimizde uygun fiyat yüksek kalite ilkelerini benimseyerek çalışıyoruz. Müşterilerimiz için özenle çalışıyor, satın aldığınız kurbanlıklara belli bir süre bakım sağlıyoruz. Hayvanlarımızın düzenli olarak profesyonel bir veteriner tarafından bakımları ve aşıları yapılmaktadır. Ankara hayvancılık sektörüne hizmet veren işletmemiz uzun yıllardır bu işe emek veren profesyonel bireyler tarafından yürtülmektedir. Organik yemlerle beslenerek doğal ortamda büyütülen hayvanlarımız müşterilerimiz için özenle büyütülmektedir. Kurbanlık, adaklık ihtiyaçlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz çiftliğimiz sizler için en uygun fiyatları sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve beğenisi kazanan çiftliğimiz değerli müşterilerimiz tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilen bir işletmedir. Eğer sizler de kurbanlık ve adaklık hayvanlarımızı birebir görmek, seçmek ve satın almak istiyorsanız çiftliğimizi ziyaret edebilir veya irtibat numaramızı kullanarak iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR