• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bga Oto Kurtarıcı

Adres :

- Yalova » Çınarcık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülay Topcu - Ali Topcu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 110 52 39

Whatsapp 2:

0 (530) 097 26 99

BGA Oto Kurtarıcı Firması birmilyonnokta.com üyesi olan firmalardandır. Gezmeyi ve yolculuk etmeyi seven veya ulaşım sektörüne hizmet veren kişiler yolculuk sürecinde keyifli vakit geçirdikleri anlarda araçlarının başlarına gelen olaylarla zor durumda kalabilmektedir. Böyle durumlardan en hızlı ve kolay bir şekilde güvenle kurtulmak için bizim gibi işinin ehli firmalarla iletişime geçmeniz bu süreci telaşsız atlatmanızı sağlayacaktır.

Yalova yol yardım sektöründe olan bilinirliğimize ve bu sektöre daha başarılı hizmet sunabilmek için büyük hassasiyetle elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Günümüzde kötü niyetli, fırsatçı ve haram kazanç düşkünü birey sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden böyle zor anlarınızda sizlerden yararlanmaya çalışacaklardır. Önleminizi bizim işletmemiz gibi işini prensiplerine uygun bir şekilde yapan, tecrübeli personelleri ile kaliteli hizmet sunan kişilerle çalışan firmalarla çalışarak alabilirsiniz. Dikkatli ve kaliteli insanlarla iş yapmak hayatınızı kolaylaştırır bu bile bizi tercih etmeniz için bir nedendir.

Değerli araçlarınızı bulunduğu yerden istediğiniz yere özenle ve zamanında taşınması için firmamız doğru bir tercih olacaktır. Trafiği aksatmamak ve araç güvenliği için son derece hızlı hareket etmekteyiz. Yolda kalma nedeninizi bizlere ilettiğiniz zaman sizlerin yanına gelmeden kısa sürede çözüm üreterek aracınızdaki arıza giderilmeye çalışılacaktır. 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en kısa sürede personellerimiz yönlendirilecektir. Uygun fiyatlarımızla sizlere trafikteki zor anlarınızda sıkıntılarınızı gidermekte ve hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR