• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bi Börek & Ahyar Baklava Havza

Adres :

25 Mayıs Mah. Kazımpaşa Cad. No: 12/3 Samsun » Havza

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Kaya

E-Posta Adresi :

a55kaya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 564 04 03

Hayata lezzet katan sevimli işletmemiz Bi Börek & Ahyar Baklava Havza birmilyonnokta.com üyesidir. Türk yemek kültürünün değişmez bir lezzeti olan baklava ve şerbetli tatlılar, birçok özel gün ve bayramda ilk tercihlerden biri olmaktadır. Bunun en büyük sebebi, toplumumuzda damak zevkinin baklava ve börek gibi geleneksel lezzetlerde ortak olmasıdır.

Samsun pastane sektöründe sunmuş olduğu üstün lezzetli tatlar ile adından sıkça bahsettiren işletmemiz modern börek ve baklava anlayışına yeni bir anlam katmaktadır. Günümüzde sıkça tercih edilen lezzetleri en orijinal haliyle sunduğumuz işletmemizde, müşteri memnuniyetini baz alan çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Alanında deneyim sahibi ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere tadına doyamayacağınız lezzetleri sunmayı sürdürüyoruz.

Firmamız başta börek çeşitleri ve baklava çeşitleri olmak üzere en çok tercih edilen onlarca ürünü sunmaktadır. Bu ürünler yüksek kalite anlayışı ile steril ortamlarda üretilmektedir. Her bir ürünümüz orijinal tarifleri baz alınarak özenle üretilmektedir. Kullanmakta olduğumuz her bir malzeme güvenilir ve kaliteli kaynaklardan temin edilmektedir.

Sizlere sunmuş olduğumuz bu geleneksel lezzetler ile her bir zevke hitap etmeyi amaçlıyoruz. Geniş ürün yelpazemizde mutlaka kendi damak zevkinize uygun bir lezzeti bulabilirsiniz. Börek ve baklava çeşitlerimizi satın almak için sizleri işletmemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız. Aynı zamanda eşsiz lezzetlerimizi bizzat gelerek alamadığınız durumlarda, sizlere ulaştırmak adına paket servis hizmetimizi de hız kesmeden sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR