• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bi Dünya Manav

Adres :

Emirbeyazıt Mahallesi Murat Sokak Yaraşlı Apartmanı No: 6/a Muğla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necip Sucuoğlu

E-Posta Adresi :

necip48.1907@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 901 14 01

Muğla/ Menteşe’ de siz değerli müşterilerimiz için alışveriş sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bi Dünya Manav ailesi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Firmamıza geldiğinizde yaş sebze ve meyve ihtiyacınızın hepsini kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Mevsimine uygun ürün çeşitliliğimiz ile sizlere görsel şölen sunmaktayız. Tüm kitleye hitap eden firmamız, ürünlerini en taze olarak sergilemekte ve en sağlıklı ürünleri sizlere sunmaktadır.

Yıllardır alışveriş sektöründe edindiğimiz tecrübe ile birlikte deneyimli personellerimiz ile kalite ve müşteri odaklı çalışma sistemi kurmuş bulunmaktayız. İşimizdeki olumsuz en küçük detayları bile göz ardı etmeden yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz. İş yerimizde müşterilerimiz için güvenli bir ortam yaratarak, verdiği huzurlu atmosfer ile alışverişinizi keyifle tamamlamanızda yanınızda oluyoruz. Firmamızdan adımınızı attığınız anda güler yüzlü personellerimiz tarafından karşılanmakta ve ihtiyacınız olanları karşılamada sizlere destek olmaktadır.

Bulunduğumuz bölgede sizlerden gelen talepler doğrultusunda, sipariş alarak gece ve gündüz hizmet sunmaktayız. Geniş dağıtım kanallarımız ile aynı anda birçok siparişi aynı anda teslim etme kapasitesine sahibiz. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına personel sayımızı arttırarak, gerekli eğitimler sonrasında iş başı yapmaktadırlar. Tüm çalışanlarımızın huzurlu, sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlayan firmamız, personellerimiz arasındaki ekip çalışması ve uyumluluğu arttırmaktadır.

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak dünya gelişmelerini takip eden firmamız, kendini gün geçtikçe yenilemektedir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak isterseniz Bi Dünya Manav’ a uğramalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR