• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Big Pet Shop

Adres :

Alavardı Mahallesi Azamet Sokak 5/a Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Koca

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 730 42 33

Big Pet Shop firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konya evcil hayvan sektöründe hizmet vermekte olan firmamız Big Pet Shop sizlere evcil hayvanlarınız için çok çeşitli bir hizmet menüsü sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Sizlerin ihtiyacına yönelik olarak çeşitli birçok türde ve çeşitte hizmeti sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler evcil hayvanlarınızın kullanımına uygun olması için her ürünümüzün çeşitli türlerini de sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz tüm ürünler evcil hayvanlarınıza herhangi bir sağlık ya da farklı türde bir sorun oluşturmamaktadır.

Firma olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet menüsü sunmaktayız. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; yaş mama satışı, akvaryum balığı satışı, kuru mama satışı, kedi kumu satışı, kuş kafesi satışı, kedi maması satışı, köpek maması satışı, evcil hayvan tasma çeşitleri satışı ve evcil hayvan taşıma çantaları satışı gibi daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Firma olarak sunduğumuz tüm ürün ve hizmetler insan ve evcil hayvan sağlığı için herhangi bir tehlike oluşturmamaktadır.

Firma müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli ve büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple firmamız ihtiyacınız halinde sizlerin evlerine ya da istediği noktaya kadar mama gibi hizmetlerimiz sizlere sunmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR