• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Biga Oto Cam

Adres :

Sanayi Sitesi 14. Sok. No: 6 ( Alşan Oto Karşısındayız ) Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadık Çolakgil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bigaotocam@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 720 07 70

Whatsapp 2:

0 (545) 602 39 09

Biga Oto Cam, farklı sektörlerden birçok işletmeyi bir araya getirerek onların yeni fırsatlar bulmalarını sağlamak amacıyla faaliyet gösteren birmilyonnokta.com platformu üyelerinden biridir. Çanakkale otomotiv sektöründe her türlü motorlu aracın camları üzerine uzmanlaşmış olan işletme, müşterilerine farkı konularda en kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri sunmayı ilke edinmiştir.

Özellikle ön camlar, her türlü motorlu aracın en hassas parçalarından biridir. Doğasından kaynaklı olarak kırılma ve çatlamalara karşı hassas olan camlar, zaman içerisinde farklı tekniklerle daha dayanıklı hale getirilmiş olsa da camların karşı karşıya olduğu tehlikelerde bir azalma olmamıştır. Özellikle geniş tekerlekli araçların hızlı seyahat ettiği durumlar yolda bulunan cisimleri arkalarına büyük bir hızla fırlatmaları, dolu gibi doğal olaylar, iş makineleri için inşaat alanında bulunan veya meydana gelen cisim ve olaylar, araçların camlarının kırılmasına ve çatlamasına yol açabilmektedir.

Kırılan veya çatlayan camların sürüş güvenliği açısından hızlı bir biçimde değiştirilmesi ehemmiyet taşımaktadır. Bundan dolayı Biga Oto Cam, farklı araçların camlarını anlaşmalı olduğu sigorta kurumlarının da indirimleri ve kampanyalarıyla değiştirmektedir.

Araçların sürücüleri için büyük önem taşıyan camlar, sürücünün ve aracın içindekilerin aracın çevresinde olup biteni anlayabilmesi için büyük önem taşır. Ancak camlar aynı zamanda aracın içinde bulunan kişi ve eşyalarında istenmeyen gözler tarafından görülmesine sebep olabilir. Aynı zamanda özellikle yaz aylarında güneşin araçların içini çok fazla ısıttığı için, cam filmlerinin kullanımında da artış olmuştur. Müşterilerine her türlü araca cam filmi uygulaması konusunda da hizmet veren işletme, Biga’da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR