• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilal Usta Otogaz

Adres :

Odabaşı Mah. İsmet İnönü Cad. Yeni Sanayı Petrol Yanı No: 155/1 Antakya , Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Özçelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilalustaotagaz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 574 05 74

Whatsapp 2:

0 (531) 831 90 76

Bilal Usta Otogaz ismiyle Hatay’da LPG sistemleri üzerine hizmetler veriyoruz. Araçları LPG’li olan değerli müşterilerimize işin uzmanı olarak hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardan beri bu sektörün içinde bulunuyoruz ve kazandığımız deneyimle çığır açan bir hizmet veriyoruz. Hem ekipman olarak hem teknik bilgi olarak LPG sistemleri üzerinde en hâkim işletme olarak çalışıyoruz. Bu iki avantajımızı da sektördeki deneyimimizle birleştiriyor ve değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Antakya’da LPG sistemleri kurulu olmayan araçlara en doğru şekilde LPG takabilmemizin yanı sıra, bizim taktığımız veya daha önceden taktırdığınız LPG’lerin bakım ve onarımını da gerçekleştirmekteyiz. Sistemlerde yer alabilecek her türlü arıza ve hatanın tespitini en kısa sürede tespit ediyor ve kısa sürede tamir işlemlerine başlıyoruz. Kendi taktığımız LPG’lerin periyodik bakımlarını da gerçekleştirerek müşterilerimize verdiğimiz değeri göstermeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda özel alanlarımızda emisyon ölçüm istasyonlarımızla da araçlarınızın egzoz performansını kontrol edebiliyoruz.

Hatay otomotiv sektörünün LPG sistemleri alanındaki deneyim ve uzmanlığıyla lideri konumundayız. Sizler için yaptığımız bütün hizmetlerimizde etkin çözümler sunmamızın yanı sıra hızlı şekilde de çalışıyoruz. Araçlarınızdaki sistemlerin bakımını yaparken sizleri de mağdur etmemek adına en kısa sürede tamir ve periyodik bakımı gerçekleştiriyor ve aracınızı tekrardan sizlere teslim ediyoruz.

Otomobiline LPG sistemini profesyonellerden kurdurmak veya kurulu sisteminin bakım ve onarımını yaptırmak isteyen bütün herkese yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bizlere telefon numaramızdan veya Antakya’da bulunan oto gaz garaj servisimizden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR