• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilge Genç Nail Art Studio

Adres :

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No: 84 Westa Rezidans Çarşı İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilge Genç

E-Posta Adresi :

bilgegencnailartstudio@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 643 42 10

İşletmemiz; İstanbul güzellik merkezi sektöründe siz değerli müşterilerimizin estetik, güzellik ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız protez tırnak ve kalıcı oje uygulamaları başta olmak üzere kirpik lifting uygulaması, kalıcı makyaj, manikür ve pedikür gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Merkez olarak sektörde yılların kazandırdığı bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile en etkin yöntemleri uygulamaktayız.

Güzellik merkezimizde alanında deneyimli, yurtiçi seminerlere katılmış ve gerekli sertifikalara sahip uzman estetisyen kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Estetisyen kadromuz çağın getirilerine uygun olarak yeniliğe ve gelişime açık ve yaptığı işin sorumluluklarının farkında olan kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla faaliyet alanımızdaki ulusal ve uluslararası düzeydeki gelişmeleri, yenilikleri ve son trend uygulamaları yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Güzellik merkezi olarak hijyen, temizlik kuralları ve sosyal mesafeye en azami ölçülerde dikkat ederek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Merkezimizde yapılan uygulamalar ve kullanılan malzemeler kişiye özel ve tek kullanımlık olup dermotologlar tarafından kullanımı tavsiye edilen bakım ürünleridir.

Sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar pek çok başarılı uygulamaya imza atan güzellik merkezimiz; gerek kaliteli hizmet anlayışımız gerekse sıcak ve samimi ortamımız sebebiyle bölgemizin en çok tercih edilen güzellik salonlarından biri olmuştur. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. Bugünden sonra da hizmet kalitemizi koruyarak sektördeki öncülüğümüzü devam ettirmekte kararlıyız.

istanbul esenyurt lazer epilasyon merkezi,
istanbul esenyurt lazer epilasyon salonu,
istanbul esenyurt buz lazer epilasyon işlemleri,
istanbul esenyurt buz lazer epilasyon uygulaması,
istanbul esenyurt buz lazer epilasyon fiyatları,
esenyurt lazer epilasyon merkezi,
esenyurt lazer epilasyon salonu,
esenyurt buz lazer epilasyon işlemleri,
esenyurt buz lazer epilasyon uygulaması,
esenyurt buz lazer epilasyon fiyatları,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR