• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgin Afacanlar Anaokulu

Adres :

19 Mayıs Mah. Günsazak Cad. No: 107 /a Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeter Bı̇rçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yeter.bircekk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 289 80 26

Ankara eğitim sektörünün önde gelen ve en sevilen isimlerinden biri olan Bilgin Afacanlar Anaokulu ailesi olarak siz değerli velilerimize ve çocuklarımıza en iyi eğitimin kapılarını açmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bulunduğumuz sektör içerisinde bizleri tercih eden velilerimizi birer müşteri gibi değil daha çok aile gibi görüyoruz.

Canlarından çok sevdikleri evlatlarını bizlere emanet siz değerli velilerimize gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir kurum olmak için gerekli tüm özeni gösteriyoruz ve emanetlerine en güzel şekilde sahip çıkıyoruz. Bizler Bilgin Afacanlar Anaokulu ailesi olarak çocuklarımızın karakter gelişimine en büyük etkisinin olduğu bu önemli yaş aralığına en iyi şekilde örnek olabilmek ve karakter gelişimlerine katkıda bulunmak için gerekli tüm adımları atıyoruz.

Uzman kadromuz, gerekli akademik eğitimleri almış öğretmen arkadaşlarımız ile beraber kaliteli bir eğitimin kapılarını açıyoruz. Çocuklarımız için kaliteli, eğlenceli ve verimli bir zaman dilimi sunuyoruz. Yaptığımız faaliyetler, etkinlikler ile çocuklarınızın kişisel gelişimine ve öz güvenine gerekli tüm katkıları en iyi şekilde sağlıyoruz.

Profesyonel eğitim anlayışımız ile disiplinli ve bir o kadar da eğlenceli bir eğitim ortamını çocuklarınıza sunuyoruz. Yabancı dil eğitimi, spor faaliyetleri, tiyatro etkinlikleri ve sanatsal olarak kendilerini ifade edebilecekleri etkinlikler ile kendilerini tanıma şansı veriyoruz. Nezih kurumumuzda çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir adres olmaktan büyük bir onur duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR