• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgingrup Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

Adres :

Ataturk Meydanı Cengiz Plaza Kat : 2 Merkez Rize Rize » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Bilgin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgingrupsigorta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 234 53 34

Rize sigorta finans sektöründe verdiğimiz hizmetle sizlere sektörün en doğru fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Yılların bilgi ve birikimiyle işimizi eksiksiz, doğru ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Gelecek yılların sizlere ne gibi zararlar yaşatacağını bilemezsiniz. Yaşanacak aksilikler karşısında maddi ve manevi kayba uğramamak ya da en az zararla kaybı atlatmak için mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Sigorta, sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alacaktır. Sigorta yaptırmadan önce iyi bir firma tercih etmeniz gerekiyor. Yapacağınız araştırma sonrasında sizin için doğru fiyat teklifinde bulunan, tecrübeli, bilgi sahibi firmayı tercih etmelisiniz. Bilgingrup Sigorta ve Aracılık Hizmetleri olarak alanında uzman kadromuzla sizlere en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Türkiye üzerinde 30 sigorta şirketiyle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sigorta şirketleriyle birlikte durum değerlendirmesi yaparak vatandaşlara en doğru fiyat teklifini yapıyoruz. 1990 yılında kurulan ve hizmet vermeye başlayan sigorta firmamız bugüne kadar daima en iyi çalışmalarla hizmet verdi. 2020 yılından sonra da sektörün güvenilir firması olarak doğru fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde bazı yenilikler ve değişimler yaşanıyor. Yeniliğe, öğrenmeye açık firma olarak bu değişimleri yakından takip ediyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. Her zaman güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, güvenilir, işini severek ve ilgiyle yapan ekibimizle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR