• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilir Kardeşler Kaporta Göçük Onarım

Adres :

Kır Cami Mahallesi Göller Yol Caddesi 1768 Sokak Antalya Muratpaşa Lara Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Bilir - Selman Bilir

E-Posta Adresi :

snmol2172@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 515 88 07

Whatsapp 2:

0 (545) 499 09 55

İnsanlar için sürekli tedavi oldukları dişçileri, alışveriş yaptıkları kasapları ya da kuaförleri gibi asla değiştiremeyeceklerini düşündükleri bazı sektörler ve meslekler vardır. Oto tamir ve servis için hizmet aldıkları yerler de bunların içerisinde yer almaktadır. Çünkü çoğu kişi için araçları bir yatırım aracı olmaktan öte daha özel bir değere sahiptir. Bu bilinçten hareketle Antalya Oto Servis ve Tamirhane sektöründe hizmet veren işletmemiz, yeterli uzman kadrosu, ihtiyaca cevap verebilir ekipmanları, yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi ile hizmet vermektedir. Aracınızda kazalara, güneş, dolu vb. dış etkenlere bağlı olarak meydana gelen göçük, ezilme ve çiziklerin giderilmesi konusunda alanında güvenilir bir firmadır. Bu hizmetlerin yanında oto kaporta boyama, pasta cila gibi konularda da ihtiyaçlarınıza cevap verebilir öncü bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Güneş yanıkları, çürüme ve paslanma şeklinde deformasyona uğramış araçlarınıza, titiz el işçiliği ile işinin ehli ustalarımız tarafından profesyonel yöntemlerle özel çözümler sunulmaktadır. Araç boyama işlemi kesinlikle sizi endişelendirmesin. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun oto boyama işlemi profesyonel personellerimiz tarafından yapılmakta olup, hizmetlerimiz garantilidir. Tamiri yapılan araçlarınızı teslim aldığınızda, araçlarınızı ilk günkü orijinal hallerinden ayırt edemeyeceksiniz.

İşlemlerimizde kullandığımız malzemeler son sistem malzemeler olup, kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinden oluşmaktadır. Bilir Kardeşler Kaporta Göçük Onarım olarak değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklarla tanıştığınızda, memnuniyetinizin bundan sonrası için de sürekli bizimle çalışmanıza yeterli olacağından emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR