• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilkar Mobilya

Adres :

Önder Mahallesi Demir Hendek Caddesi No: 96/1 Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Bilen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 543 25 19

Whatsapp 2:

0 (530) 433 95 70

Whatsapp 3:

0 (537) 221 00 25

Bilkar Mobilya isimli firmamızın da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu biliyor muydunuz? Haydi, gelin sizlere bu kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmayı tanıtalım. Mobilya hepimizin hayatında son derece büyük bir yere sahiptir ve önemlidir. Evimizi zevkimize göre döşer ve en özel eşyaları seçeriz. Mobilya da bu eşyalar arasında aslında en özel olanıdır. Her odada ve mutfakta mutlaka kullanılan ve özellikle de ihtiyaç olan mobilya, kaliteli ve güvenilir bir yerden alınmalıdır.

Günümüzde hemen hemen her yerde artık ya eski olandan sıkılmaktan kaynaklı ya da kaliteli olmayan mobilyanın ömrünün erken bitmesinden dolayı insanlar mobilya değişimi yapmak zorundadır. Bunun yanı sıra yeni evlenen çiftler de mobilya almak zorunda ve özellikle son model, konforlu olan mobilyayı seçmeye özen gösterirler. Sizlerin de bildiği gibi mobilya bir ihtiyaçtır ve her zaman ihtiyaç duyabilmekteyiz. Bu nedenle mobilyayı güvenebileceğimiz bir firmadan almaya da dikkat etmeliyiz.

Ankara mobilya sizlere en kaliteli ve uzun ömürlü mobilyaları sunuyor. Hem kaliteli hem uzun ömürlü hem şık hem de konforlu olan mobilyaları ile firmamız, sizlere garanti veriyor. Koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek masası, gümüşlükler, tekli veya çiftli baza, bebek odası, çocuk odası, genç odası ve ofis mobilyası satışı yapan firmamız, kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Dilediğiniz ürünü seçip taksit seçenekleri ile satın alabilir ve evinizde sefasını sürebilirsiniz. Yepyeni model ürünleri ve hızlı hizmeti ile firmamız, çokça tercih edilmektedir.

Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan firmamız, her ürününü mutlaka sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyor ve sizlerin oturduğunuz yerden mobilya seçmesine imkân sağlıyor. Daha detaylı bilgi ve alışveriş için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR