• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bingöl İkia Mühendislik & Doğalgaz Tesisat

Adres :

Yeşilyurt Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 35 Bingöl/merkez Bingöl » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çiftçi

E-Posta Adresi :

ikiamuhendislik12@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 603 14 31

Whatsapp 2:

0 (539) 307 39 52

Whatsapp 3:

0 (541) 947 56 34

Bingöl tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. Firmamız tesisat ve bakım onarım sektörüne adım attığı ilk günden beri sürekli olarak hizmet sunmaktadır, hizmetlerimize kesintisiz şekilde devam ettiğimiz için yılların da kazandırdığı tecrübeye sahip olduk. Bizim işimiz için tecrübe oldukça önemlidir. Attığımız adımları daha kolay hale getirebilmek ve en zor işleri bile kısa sürede sonlandırmak için tecrübelerimiz yol göstermektedir. Kaliteden ödün vermeden bugünlere kadar geldik, daha da ileriye gidebilmek adına kalite seviyemizi arttırmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Tesisat hizmeti hiç beklenmedik anlarda talep görüyor, bu nedenle firma olarak 7/24 hizmet sunuyoruz. Sürekli hizmetlerimiz sayesinde bir kez daha rakiplerimizi geride bırakmayı başarıyoruz.

Firmamızda yer alan isimler sektörün en başarılı kişilerinden oluşmaktadır. Tecrübe ve başarı ile hizmette kusursuzluk sağlayan profesyonel ekibimiz sayesinde her geçen gün bir adım daha atıyoruz. Hedefimize ulaşabilmek adına attığımız adımlarda hata yapmamaya özen gösteriyoruz. Sektör içerisinde ki yeniliklerden ve gelişmelerden de faydalanmayı asla ihmal etmiyoruz. Yenilikler ışığında gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin garantisini veriyoruz.

Bizim için teknoloji de olmazsa olmaz diyebileceğimiz unsurlardandır. Yüksek teknolojiden yararlanarak işimizde kolaylık sağlıyoruz. Zamandan tasarruf da sağlayarak kalitemizi artırıyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmetler oldukça uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlarımızdan ve yüksek kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için internet sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR