• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bir Fidan Sanat Kursu

Adres :

Adnan Kahveci Mah. Avrupa Cad.no: 50- D2/ Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nur Hanım

E-Posta Adresi :

allegrosanat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 934 01 01

Bir Fidan Sanat Kursu olarak İstanbul Beylikdüzü’nde hizmetlerimize devam ediyor, İstanbul eğitim sektöründe yenilikçi ve etkileyici uygulamalarımızla öne çıkıyoruz. Hayata sanatın penceresinden bakmak isteyen nesiller yetiştirmenin heyecanıyla çıktığımız bu yolda, kısa sürede uzun bir mesafe kat etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kursumuz günlük hayatın yoğunluğu içerisinde kendine veya sevdiklerine çıkış arayanlar için, sanat dairesinde etkili ve güzel bir etkinliğe kavuşmak isteyenlere yardımcı olmayı amaçlıyor. Uzman ve deneyimli kadromuz öğrencilerinin taleplerine en doğru karşılığı vererek yapılan sanat etkinliklerinde başarıya ulaşma, kendini geliştirme imkânı sunuyor.

Merkezimizde müzik kursu, kemen kursu, karakalem kursu, enstrüman kursu, tiyatro kursları, saz dersi, bağlama dersi, piyano dersi alanlarında eğitim verilmektedir. Ayrıca uzman eğitmenlerimiz çeşitli sanat okulları için hazırlık eğimleri de vermekte, öğrencilerin seçmeleri geçebilmesi için gerekli bütün desteği sağlamaktadırlar.

Yurt dışı sınavlarına hazırlık, Uluslararası müsabakalara hazırlık, Konservatuvar hazırlık, Güzel sanatlar hazırlık, London school of music sınavlarına hazırlık, Abrsm sınavlarına hazırlık

kursları da merkezimizde öğrencilerini beklemektedir. Alanında yetkinliğe sahip, profesyonel eğitmenlerimiz sanatı meslek olarak seçmeyi hedefleyenlerin ya da kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenlerin başarıya ulaşmalarına katkı sağlamak için çalışıyor. Geçmiş yıllardaki başarılarıyla kalitelerini tescillemiş olan merkezimizde gerek kendinizi geliştirmek için gerekse profesyonel sanatçılık hayatına adım atmak için destek alabilirsiniz. Kişiye özel programlarımız sayesinde eğitim sürecinizi hızlandırabilir, hayallerinizdeki başarıya ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR