• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Birlik Group

Adres :

Mimarkemalettin Mah. Mesihpaşa Cad. No: 76/a Laleli Fatih/istanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrfan Salik - Yusuf Salik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusuf-salik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 006 89 16

Firma olarak bugüne kadar her zaman müşteri odaklı hareket ettik.Değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümleri sunmak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz.

Verdiğimiz hizmet doğrultusunda her sezona özel giyim ürünleri ile müşterilerimizi karşılıyoruz. İşinde başarılı tasarımcılarımız ve terzilerimiz sayesinde en şık kıyafetleri kusursuz bir şekilde üretiyoruz.

Mağazamızdan alışveriş yaptığınız için asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü ekibimizle birlikte her zaman kalite standartları içinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak için çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermiyoruz.

Günlük giyeceğiniz kıyafetlerle birlikte spor giyim ve özel günlerde giyeceğiniz ürünler farklı renk ve modellerle mağazamızda bulunuyor. Uygun fiyat aralığında sizlere sunulan bu ürünler arasında bedeninize uygun kıyafeti bulabilirsiniz. Sizler de ihtiyacınız olan veya istediğiniz giyim ürünü için mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR