• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bitlis Hizan Karakovan Bal

Adres :

Bitlis Hizan Sağırkaya Köyü Bitlis » Hizan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Gülmak

E-Posta Adresi :

resan999@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (530) 060 92 42

Whatsapp 2:

0 (531) 708 31 44

Ağzınızı tatlandıracak ballarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Günümüzde gerçekten hakiki bal bulmak zorlaştı. Hepimiz doğal yollarla yapılan ballardan tatmak istiyoruz. Çevremizde rastladığımız balların neredeyse çoğunluğu doğal olmayan bal. Bizler işletme olarak sizlere en tatlı ve doğal ballarımızdan sunmaktayız. Kaliteli olarak bal yemek isteyen herkesin hizmetindeyiz.

Yıların vermiş olduğu tecrübe ile en güzel bal nerede yetişir çok iyi biliyoruz. Arıcılık faaliyetlerinde bir numara olan işletmemiz en kaliteli balları kovanlardan sizlere servis etmektedir. Hayatımızı tatlandıran balları şirketimizden temin edebilirsiniz. Arılarımızı sizler için en doğal ve ferah yerlerde konuşlandırmaktayız. Sizlere daha kaliteli hizmetler verebilmek açısından ekip olarak canla başla çalışmaktayız. Arıcılık sektöründe gerekli olan tüm ekipmanlara sahip olan şirketimiz en kaliteli balları toplamaktadır.

Şirketimizden ister petek bal ister süzme bal temin edebilirsiniz. Hem sizler için hem de çocuklarınız için hiçbir katkı maddesi katmadığımız ballarımızı istediğiniz yere teslim etmekteyiz. Hepimiz balın ne kadar önemli bir besin maddesi olduğunu biliyoruz. Artık hayatımızda bulunan bir besin maddesi haline gelmiştir. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olan balı en doğal hali ile tüketin. Sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmet daima takdir edilmekte ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmaktadır. Firma olarak her geçen kendimizi daha da çok geliştirmekteyiz. Hedeflerimiz ulaşabildiğimiz her insana en doğal ve en tatlı haliyle ballarımızı sunmaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizlere çok daha güç vermektedir. Bitlis yeme içme ve eğlence sektöründe tüm samimiyetimizle hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR