• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizim Çocuklar Petshop

Adres :

Yeni Mahalle Abdulhalik Renda Sok. No: 43 Nilüfer Konakları ( Silivri Devlet Hastanesi Arkası ) İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Çakmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 809 77 31

Evcil hayvan sektöründe varlığını sürdüren Bizim Çocuklar Petshop birmilyonnokta.comüyesidir. Evcil hayvan bakımı üstlenmiş olan müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her tür ve kalitede mama çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca küçük dostlarımızın barınacağı kafes çeşitlerini de sizler için temin edebiliriz.

Bizim Çocuklar Petshop olarak İstanbul evcil hayvan sektöründe sizlere ve hayvan dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Firma olarak en çok tercih edilen evcil hayvan türleri için yem ve yuva tedariki yapıyoruz. Firmamızda açık mama çeşitleri, kuşyemi, kuş kafesi, kedi-köpek ürünleri ve balıklar için yem temin ediyoruz. İnsanlar artık artan oranda evcil hayvan sahiplenmeye başladı. Onlar küçük dostlarımızın bakımını üstlenmişken biz de firma olarak o insanların kaliteli ve ekonomik yemlere ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. Sadece yem tedariki yapmıyor balıklar için her boyutta akvaryum ve kuşlarımız için birçok farklı renk ve boyutta kafeslere de bizler sayesinde erişebilirsiniz. Bunun yanında kedi ve küçük köpeklerin rahat etmeleri için de taşıma kafeslerimiz mevcuttur.

Hayvan sevmeyen insan sevemez mottosu ile hareket eden Bizim Çocuklar Petshop hayvan dostlarımızın sağlığı ve iyiliği kadar siz değerli müşterilerimizin de bizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Sizlere güler yüzlü ve samimi bir karşılama yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlere ferah ve geniş bir alanda istediğiniz her ürünü zorlanmadan bulabileceğiniz bir ortamda karşılıyoruz. Hayvan dostlarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü yem ve yuvaya ulaşabileceğiniz firmamıza sizleri de bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR