• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bks Mühendislik Yapı Dekorasyon

Adres :

Gazipaşa Mah. Zafer Cad. No: 70 Bursa » Orhaneli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bükse

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 760 78 18

Yapı ve dekorasyon alanında çalışmalara imza attığımız mühendislik firmamız, sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde tercih edilme ve başarı oranı yönünden günden güne gelişmektedir. Güler yüzlü, çözüme odaklı çalışmayı prensip edinmiş ve işinde uzman çalışanlarımız sizlerin ihtiyacı olduğu her zaman hizmete hazırdır. Kullandığımız kaliteli malzeme ve ekipmanlarımız ile sizlere layık hizmeti sunmak, bizim için en önemli vazifedir.

Siz müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için çok önemli bir ölçüttür. Çözüm odaklı gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz, prensip ve donanım sahibi elemanlarımız, sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bursa tesisat, bakım ve onarım alanında tercih edilen bir marka olmamızı, kaliteli malzemelerimiz, özverili çalışmalar yapan çalışanlarımız ve bize güvenen siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Sahip olduğumuz deneyim ve bilgiler ışığında yükselerek ilerlememizin, bizi tercih etmeniz için yeterli sebep olduğunu düşünmekteyiz.

Yetenekli ekibimize sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı vb. yapım, bakım, onarım alanlarında gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bu alanlarda hayli deneyim ve bilgi sahibi olan ekibimiz, sizlere layık hizmeti en kısa sürelerde ve en uygun şekilde vermek için özveri ile çalışmaktadır. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımıza güvenebilir, dolandırıcı firmalardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Geniş çalışma alanlı bir mühendislik firması olmamızın getirisi olan bu başarımız, tesadüf değildir. Müşterilerimiz için en iyisini düşünmemizin eseridir. Daima yenilikleri yakından takip ederek bu yolda gösterdiğimiz başarı, değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetimizi sürekli artırmaktadır. Bu sayede aramızda kurduğumuz güven bağı, bizleri yukarı taşımakta yardımcı görevi görmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR