• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blissof Pilates

Adres :

Ataköy 7. 8. Kısım Ata Sitesi Yosun 18 Apartmanı No: 137 Bakırköy İstanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kader Yaman

E-Posta Adresi :

kader.mehmet@windowsline

Whatsapp 1:

0 (531) 510 86 46

Whatsapp 2:

0 (531) 510 86 46

Spor sağlıklı ve zinde yaşamın temelini oluşturur. Özellikle günümüzün yoğun tempolu iş hayatı içerisinde ve metropolün kalabalığı arasında spor yapmak kişilerin yaşam kalitesinin üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur. Pek çok kolu olsa da pilates bayanlar için bu alanda en ideal ve en faydalı spor çeşitlerinin başında gelir. Pilates bayanların hem formda kalmalarını sağlar hem de sağlıklı kalmalarına vesile olur. Pek çok rahatsızlık doğru pilates sayesinde atlatılabilir. Bu yüzden fizik tedavi uzmanlarının da en çok önerdikleri sporların başında pilates gelir. Fakat pilatesten verim alabilmek için de mutlaka uzmanından ders almak, doğru eğitmen ile yol almak gerekir. Blissof Pilates olarak bizler uzun zamandır bu alanda hizmet veriyor, kalitenin ve güvenin değişmezi konumunda bulunuyoruz.

İstanbul spor sektörünün öncülerinden olarak aldığımız eğitimleri ve edindiğimiz tecrübeleri her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırmak, daha fazla kişinin hayallerindeki forma ve zindeliğe kavuşmasını sağlıyoruz. Alanında yetişmiş, deneyimli, tecrübeli, işini aşkla yapan, kendini geliştirmekten uzak durmayan bir kadroyla çalışıyoruz. Siz değerli kursiyerlerimizin memnuniyetini önemsiyor, beklentilerinize en iyi şekilde çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz.

Blissof Pilates salonu olarak yenilikçi ve modern yapımızla öne çıkıyor, dünyanın en ileri tekniklerini ve başarısı kanıtlanmış uygulamalarını esas alıyoruz. Her birinin en hızlı uygulayıcılarından birisi olmayı başarıyor, sizleri sağlıklı, güvenli ve kaliteli spor faaliyetleriyle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR