• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bluederma Estetik & Güzellik

Adres :

Yeni Cami Mahallesi İstasyon Caddesi No : 106 (lima Restaurant Yanı) Söke Aydın Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Ateşoğlu

E-Posta Adresi :

bluederma@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 541 74 61

Sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmak artık çok kolay. Aydın güzellik merkezi sektöründe yaptığımız çalışmalarımızla değerli müşterilerimizi güzelliğin adresine davet ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetle güzelliğinizi ön plana çıkaracak, cildinize canlılık kazandıracak ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşacaksınız. Güzellik salonumuzun sizlere sunduğu bu hizmetlerden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Lazer epilasyon, cilt lekesi tedavisi, el ve ayak bakımı, cilt bakımı, saç bakımı, bölgesel incelme, kalıcı makyaj uygulamaları, kalıcı makyaj silme uygulamaları, kirpik ve kaş uygulamaları sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Bu hizmetleri sizlere tüm kalitesiyle sunan ekibimiz, gerekli eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Bununla beraber yılların bilgi ve birikimine sahip olmasıyla sizlere eksiksiz hizmet vermektedir.

Güzellik salonumuzda kullandığımız ürünlerimiz ve cihazlarımız sağlığa uygun, kaliteli ve güvenilir olarak tercih edilmiştir. Burada sizlere güzellik kazandırırken aynı zamanda sağlığınızı da ön planda tutuyoruz. Sağlığınıza zarar verecek herhangi bir uygulamayı gerçekleştirmiyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde çalışmalarımızı her zaman en iyi şekilde sunmak adına kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Salonumuzda bu yenilikleri uygulayarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Profesyonel ekibimizin her üyesi güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst ve güvenilir insanlardan oluşmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olan uygulama için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizlerin güzelliğini ön plana çıkarmak bizim en önemli görevimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR