• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bodrum Boncuk

Adres :

Çarşı Mah. Terzi İbrahim Özkeskin Meydanı No: 5 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Akkaya

E-Posta Adresi :

hsynakkya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 789 48 47

Söz konusu enerji ve şık bir kombin olduğunda imza parça her zaman takılardır. Bir bluzu ya da gömleğin güzelliğini alıp bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Ayrıca sizin tarzınız ve düşünceleriniz hakkında da yansıtan önemli bir araçtır. Takılar kendi içerisinde çok çeşitli ve zengin bir dünyadır. Ama içlerinde en hoş görünen boncuklar kullanılarak yapılan tasarımlardır. Bizlerde farklı ve güzel görünümlü takılar tasarlamak ve bu tasarımları sizler ile paylaşabilmek için Bodrum Boncuk’u kurduk.

Muğla’nın sembollerinden biri olan Bodrum’un enerjisi ve muhteşem coğrafyasından güç alarak işimizi büyük bir aşk ile yapmaktayız. Hayal gücünün uçsuz bucaksız denizi ile rengarenk ve çeşitli formlardaki boncukları bir araya getirdik.

Sizlerde bu güzel tatil beldesine geliyor ya da yaşamayı düşünüyorsanız Bodrum Boncuk’a kesinlikle uğramalısınız. Çünkü çok sayıda yerde bulamayacağınız kolye ve bileklikleri bulacaksınız.

Tasarımlarımız içerisinde kare boncuk, kuş boncuğu, cam boncuğu ve nazar boncuğu olmak üzere başlıca sayabiliriz. Nazardan koruduğu düşünülen ve mavinin en güzel tonlarının bir araya geldiği bu boncuk takılar için vazgeçilmezdir. Bizlerde bu özel boncuğu en mükemmel şekilde kullanabileceğiniz tasarımları yapmaktayız.

Takılarımızın yanında takı tasarım atölyemize de bekleriz. İlginiz var ya da kendi takılarımı kendim yapmak istiyorum diyorsanız sizin için doğru adres burasıdır. Muğla takı ve aksesuar alanında oldukça iddialıyız ve profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR