• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bodrum Konaklama (dodo House Bodrum)

Adres :

Bogaziçi Mahallesi Tuzla Ovası Sokak No: 75/1 Milas Bodrum Muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bulent@bulentaydin.org

Whatsapp 1:

0 (542) 434 28 62

Whatsapp 2:

0 (542) 434 28 62

Muğla’nın Bodrum ilçesinde faaliyet göstermekte olan Bodrum Konaklama (dodo House Bodrum) işletmesi olarak bizler doğal güzelliklerin ortasında Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden birinde sizlere sorunsuz bir konaklama deneyimi sunuyoruz. İç tasarımda yapmış olduğumuz çalışmalarla birlikte son derece keyifli bir şekilde konaklayacağınız işletmemiz içerisinde Bodrum’un yapısına uygun şekilde her bir detayı şekillendirilmiş olan işletmemizin tüm noktalarında sizlere Bodrum’da olduğunuzu en iyi şekilde hissettirecek ürünleri sunabiliyoruz. Otantik çizgileri bünyesinde barındıran bir işletme olmamızın yanı sıra modern olarak tasarlanmış olan işletmemizde ihtiyaç duyduğunuz tüm araç gereçlerin ve hizmetlerin bir arada sizlere ulaştırılması noktasında da gerekli hizmetleri sizlere sunabiliyoruz.

Muğla turizm sektöründe Bodrum’u ziyarete gelen yerli ve yabancı tüm turistler için hizmetlerini sunabilen Bodrum Konaklama (dodo House Bodrum) olarak bizler otel konforunu ev rahatlığı ile bir araya getirerek sizlerin kendinizi evinizde hissetmenizi de sağlıyoruz. Son derece sessiz ve sakin bir yapıya sahip olan işletmemizde Bodrum’un kalabalığından ve gece hayatından uzaklaşmak istediğinizde de en iyi alternatif olarak sizlere hizmet verebiliyoruz.

Tasarımıyla Bodrum’a özgün bir işletme olan Bodrum Konaklama (dodo House Bodrum) olarak bizler konaklamanız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli konularda da bu alanlarda uzman personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti verebiliyoruz. Özellikle yemek için belirlemiş olduğumuz menülerle sizlere Bodrum’da çok uygun fiyatlarla birbirinden lezzetli yemeklere ulaşma fırsatı da sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR