• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bodrum Yeşildağ Rent A Car

Adres :

Akçaalan Mah Zübeyde Hanım Caddesi No 20/4 Turgutreis/muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Yeşildağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sap-028@live.com

Whatsapp 1:

0 (553) 800 00 28

Whatsapp 2:

0 (542) 663 62 44

Whatsapp 3:

0 (553) 800 00 28

Whatsapp 4:

0 (542) 663 62 44

Bodrum Yeşildağ Rent A Car olarak Muğla Bodrum’da hizmet veren firmamız, Muğla Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak yoluna devam ediyor. Kaliteli ve modern çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor, araç sahibi olmanın oldukça zor olduğu günümüzde ihtiyaç sahiplerini araçla buluşturuyoruz. Araç kiralama alanında yenilikçi uygulamalarımız ve zengin hizmet ağımız ile her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyoruz.

Firma olarak bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmeti sürdürerek çok geniş bir alanda çözüm üretiyoruz. Filo kiralama hizmetimiz ile şirketlerin, kurumların, işletmelerin bütün araç ihtiyaçlarını geniş filomuz aracılığıyla çözüyoruz. Birbirinden modern araçları bünyemizde bundurarak tercihe sunuyoruz. Böylece hayallerinizdeki araçlara firmamız aracılığıyla ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz üst model araçlarımızı tercih ederek en rahat ve en konforlu seyahatleri gerçekleştirebilir, dilerseniz de kalabalık gruplar için olan araçlarımızı tercih ederek seyahatlerinizi, tatillerinizi çok daha hesaplı hale getirebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız her türlü ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilecek niteliktedir. Aynı zamanda her bütçeye uygun bir araç kiralama seçeneğimiz mutlaka mevcuttur. Tamamının periyodik bakımları, sigortaları, kaskoları, vergileri düzenli olarak ödenmekte, yaptırılmaktadır. Bu sayede yolculuklarınızda, seyahatlerinizde hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsınız. Huzur ve güven içinde tatilinizi yaparsınız.

Bodrum Yeşildağ Rent A Car olarak kiralama seçeneklerimiz son derece geniştir. Siz talebinizi ve ihtiyacınızı söyleyin, biz çözüm üretelim. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralama sunalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR