• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boran İnşaat

Adres :

Abdurrahmangazi Mahallesi Altınordu Caddesi No: 1 Sancaktepe/istanbul İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Boran

E-Posta Adresi :

hasanboran75@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 360 02 85

İstanbul inşaat sektöründe çalışmalarınızı gerçekleştireceğiniz firmaları özenle ve dikkatle seçmelisiniz. Çünkü bu sektör oldukça dikkat isteyen bir sektördür. Hatalı ve eksik hizmet demek can ve mal kaybı demektir. Sektörün güvenilir isimleri arasında yer alan firmamız Boran İnşaat, sizlere yüksek kalitede hizmet vermektedir. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz inşaat çalışmalarımızda istenilen inşaat uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

İnşaat işlemleri, tadilat ve tamirat işlemleri, izolasyon çalışmaları, alçı işlemleri, dekorasyon işlemleri firmamız tarafından eksiksiz ve kusursuz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Tecrübe sahibi ekibimizle birlikte kullandığımız son teknoloji makinelerimizle sizler için en iyi çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız kaliteli malzemelerle işimizi özenle gerçekleştiriyoruz. Boran inşaat ailesi olarak işimizi başarıyla tamamlamak için disiplini göz önünde bulunduruyoruz. Ekibimizle birlikte disiplin içerisinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sektörde en önemli şeylerden biri ise takım ruhudur. Biz, ekibimizle birlikte uyum içerisinde tüm çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu alanda bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da iyi işler başarabilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikler olduğu zaman anında haberdar oluyoruz ve bu yenilikleri firmamıza kazandırıyoruz. Kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirerek müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına her zaman en doğru çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Ekibimizin çalışkan ve azimli yapıya sahip olmasından dolayı çalışmalarımızı vaktinde tamamlıyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimizin ve firmamızın zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Güler yüzlü ve samimi ekibimizle bu sektörde her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR