• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bordo Plastik

Adres :

Güzelyalı Mah. Altından Sok. No: 11/a İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Karadeniz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 577 16 37

Bordo Plastik şirketi olarak birmilyonnokta.com üyelerinden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve üst düzey hizmetin yanı sıra uygun fiyat garantisi ile gündemde olan işletmemiz birçok farklı hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Metal, nikel, pvc ve plastik gibi birçok çeşitte ürüne sahip işletmemiz siz değerli müşterilerimiz için farklı ürün aksesuarları satışı yapmaktadır. Kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve beğenisini kazanmak için sunduğumuz kaliteli hizmet dahilinde bulunan ürünlerimiz uzun süre garantili ve kaliteli malzemeden yapılmaktadır. İstanbul metal sektöründe başarılı bir şekilde ilerleyen işletmemiz saraciye aksesuarları satışı yapmakta ayrıca toptan satışlarda özellikle tercih edilmektedir.

Nikel mobilya aksesuarları satışı, gold mobilya aksesuarları satışı, perakende mobilya aksesuarları satışı, toptan mobilya aksesuarları satışı, kemer saraciye aksesuarları satışı, ayakkabı saraciye aksesuarları satışı, dekoratif ürünler satışı, mobilya aksesuarları satışı ve pvc aksesuarları satışı gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduran işletmemiz müşteri memnuniyeti sağlamak için özenle çalışmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmak ve memnuniyetini sağlamak için özenle sizlere sunduğumuz ürünlerimiz oldukça kaliteli malzemelerden üretilmekle birlikte uzun süre garantisi olan ürünlerdir. Birçok alanda aksesuar satışı yaptığımız şirketimizde oldukça uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat garantisi sunduğumuz işletmemizden sizler de faydalanmak ve detaylı bilgi alarak alışveriş gerçekleştirmek isterseniz irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilir veya işletmemizi ziyaret ederek misafirimiz olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR