• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boren Kuaför

Adres :

İstiklal Mah. Kesenkes Sokak No : 8 Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Buran

E-Posta Adresi :

muratburan66@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 640 30 77

Çanakkale kuaför sektörünün önde gelen isimlerinden olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Kuaför sektöründe erkek müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Erkek çocuklar, gençler ve yetişkinler için farklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Saç kesimi, saç tasarımı, saç boyama, saç bakımı, cilt bakımı, sakal kesimi, bıyık kesimi gibi erkek müşterilerimiz için geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına bizler de en özel çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarmış bulunmaktayız. Değerli müşterilerimiz için verdiğimiz hizmeti doğru ve uygun fiyat aralığında gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize sağlığa uygun koşullarda hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ürünlerin düzenli temizliğini yapmakta, tek kullanımlık ürünleri birden fazla kullanmamaktayız. Birden fazla kullanılan ürünleri temizleyerek tekrar kullanmaktayız.

Erkek kuaför sektöründe gelişmeler ve yenilikler yaşanıyor. Bizler firma olarak bu gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve önerilerini değerlendiriyor, bu doğrultuda en iyi çalışmaları sunmaya gayret ediyoruz. Biga üzerinde bulunan kuaför salonumuzu gün içerisinde güvenle tercih edebilirsiniz. Saçınızı, sakalınızı ya da cildinizi güvenle emanet edebileceğiniz ekibimiz sizler için en iyi çalışmaları gerçekleştirecektir. Temiz, sağlıklı, güvenilir, gelişmiş kuaför salonumuzda takım ruhuna sahip ekibimizle hareket etmekteyiz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst ve çalışkan ekibimizle her zaman en iyi çalışmaları gerçekleştirmekte, %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR