• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bouquet Beauty Plus

Adres :

Dalyan Mahallesi Maraş Caddesi ( Dalko Balık Üstü ) Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Buket Avcı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 543 69 26

Muğla Ortaca’da bulunan Bouquet Beauty Plus işletmemiz birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Güzellik herkesin hakkıdır ve doğru uygulamalarla herkes hayalindeki güzelliğe sahip olabilir. Üstelik başarılı uygulamalarla sadece güzelleşmekle kalmaz, aynı zamanda sağlıklı hale de gelirsiniz. Başta cilt sağlığınız olmak üzere çeşitli avantajlarla gençleşebilir, özgüveninizi arttırabilir, zarafetinize zarafet katabilirsiniz.

Muğla güzellik merkezi sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler hayallerinizin ötesine geçmeyi vaat ediyoruz. Uzun yıllardır bu alanda kazandığımız deneyimi sizlere taşıyor, her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlara imza atmayı başarıyoruz. Her biri zevk sahibi, marifetli parmakları olan, işini severek yapan, sürekli kendini geliştiren ve yenilikleri takip eden bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte yılın trendlerini sizlere taşıyoruz.

Kalite standartlarımızdan taviz vermeyerek kişisel bakım alanında en seçkin markalarla çalışıyor, en iyi ürünlerle hem bakımınızı yapıyor hem de sağlıklı uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Günlük yaşantınızda ya da en özel davetlerde hayallerinizdeki zarafete kavuşmanız adına imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Güzellik merkezimizde herkesin her türlü kişisel bakım ihtiyacını karşılamak adına çalışıyoruz. Cilt bakımı, epilasyon işlemleri, lazer epilasyon, saç dökülme tedavisi, bölgesel incelme işlemleri, kalıcı makyaj uygulaması, kaş tasarımı ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Bütün kişisel bakım uygulamalarımızı kişiye göre uyarlıyor, tercihlerinize saygı duyuyor ve tam istediğiniz sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Bütün kişisel bakım ve güzellik uygulamalarımızda bütçe dostu fiyat politikası sergiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR