• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bouquet Güzellik Merkezi

Adres :

Turan Mah. 126. Cadde No: 30/32 Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Buket Yadigar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 353 31 65

Bouquet Güzellik Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesine üye olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Isparta güzellik merkezi sektöründe bulunan firmamız güzellik merkezleri arsında kısa sürede ün yaparak başarıya ulaşmıştır. Böylece çevresinde en çok tavsiye edilen firma haline gelmiştir.

Firma olarak her zaman güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarıyla hijyenik bir ortamda kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firmamız her ihtiyaca uygun çeşitli uygulamalar yaparak müşterileri ile uzun vadeli iyi ilişkiler kurmayı başarmıştır.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana yüzlerce müşteriye ulaşarak manikür-pedikür, kalıcı makyaj, kalıcı oje, her türlü cilt bakım ve maske, peeling ve kaş dizaynı gibi güzel olmak isteyen her kadının ihtiyacı olan hizmetler sunduk. Bu hizmetler sayesinde tanınan ve aranan bir güzellik merkezi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Klasik güzellik merkezi hizmetlerinin yanı sıra ilimizde ilk kez kullanıma sunduğumuz MSLIM XL sayesinde müşterilerimiz diyetisyen gözetimi altında kolay bir şekilde spor yapma imkanına kavuştu.

Güzellik sektöründeki tüm gelişmeleri dikkatli ve özenli bir şekilde takip eden güzellik merkezimiz şehrimizde ilk olan MSLIM XL ile teknoloji de yakından takip ettiğini göstermiştir. Kurulduğumuz ilk günkü heyecan ve güler yüzümüzden taviz vermeden hijyenik ve tertemiz bir salon ile yolumuza devam ediyoruz. Güzellikle ilgili herhangi bir konuda sizleri çözümsüz bırakmayacağız, eğer siz de gerçekten güzel olmak istiyorsanız en kısa sürede salonumuza gelmelisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR