• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boutique Damla

Adres :

Ragıp Bey Mahallesi Birinci Nakliye Caddesi No: 90 / B Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Damla Ak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 659 45 99

Manisa Akhisar İlçesi’nde hizmet veren Boutique Damla, birmilyonnokta.com üyesidir. Manisa’nın Akhisar İlçesi’nde tekstil butik giyim üzerine satış yapan mağazamız birbirinden farklı tasarımlarıyla sizlere hizmet veriyor. Siyah ve beyazın şıklığını bir arada sunan ürünlerimiz ile güzelliğinize güzellik katacaksınız. Yine farklı renk ve kumaş çeşitlerinden oluşan kışlık kaban ve ceketler ile tarzınıza en uygun şıklığı yakalayacaksınız. Mağazadaki ürünlerimiz her bütçeye uygun olup uygun ödeme koşulları ile siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Manisa giyim sektöründe genç ve dinamik bir bakış açısıyla sizlere en son modayı sunan koleksiyonlarımızı çok beğeneceksiniz. Çeşitli renklerde yazlık ve kışlık olarak gömlek, tunik ve pantolon modellerimiz ile göz dolduracaksınız. Kıyafetinizi tamamlayan çanta ve aksesuarları artık başka yerde aramanıza gerek kalmadan mağazamızda bulabileceksiniz.

Genç dinamik bir girişimci olarak başladığımız mağazamızda her tarza uygun ürünler bulunmaktadır. Bayan tekstil giyim alanında gittikçe hız kazanan bir ivmeyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Moda dünyasındaki gelişmeleri yakından izliyor ve koleksiyonlarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Genç ve dinamik bir anlayışla her yaşa her bütçeye uygun ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz. İşimizi çok seviyor ve tarz oluşturmak isteyen müşteri kitlemize bu konuda bir anlamda da danışmanlık yapıyoruz.

Gelecekte de butik giyim mağazası olarak her zaman moda dünyasındaki gelişmelerin takipçisi olacağız. Mağaza ürünlerimizi bu anlayışla şekillendirerek farklı tarzları beğeninize sunmaya devam edeceğiz. Şık bir tarz için bize uğramadan geçmeyin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR