• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozkoçlar Tesisat

Adres :

- İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdin Bozkoç

E-Posta Adresi :

azadi2550502@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 255 05 02

Whatsapp 2:

0 (541) 576 64 00

İstanbul tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet sunmak amacı ile yola çıkan firmamız; Kat kaloriferi tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı, petek temizliği ile metal ve kaynak işleri alanlarında hizmet vermektedir. Firma olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar proje, taahhüt ve tesisat işlerinde başarılı projelere imza attık. Üstlendiğimiz tüm projeleri taahhüt ettiğimiz süre içerisinde tamamlayarak müşterilerimizin güvenini kazandık. Faaliyet alanımızdaki hizmet sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer aldık. Yola çıktığımız günden bu güne kadar yükselen başarı grafiğimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanı başınızda olduk. Bugünden sonra da bu çizgimizi koruyarak ilerlemekte kararlıyız.

Firma olarak hizmet sunduğumuz tüm alanlarda insani ve vicdani yükümlülüklerimizin farkındayız. Dolayısıyla sadece müşterilerimize değil aynı zamanda çalışma ekibimizin de refahını sağlama konusunda elimizden gelen hassasiyeti göstermekteyiz. Bünyemizde çalışan ve tüm iş gücü sağlayan ekibimizin iş ve çalışma güvenliği standartlarına dikkat etmekteyiz.

Firmamızın olmazsa olmaz prensiplerinden biri de kaliteli hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde kullandığımız tüm malzemeler A kalite ürünlerdir. Bununla birlikte birinci sınıf işçiliğimiz ve alanında yetkin çalışma kadromuz ile üzerimize aldığımız projeleri kusursuz bir şekilde hayata geçirmekteyiz.

Firma olarak çıktığımız bu yolda size yüksek standartlarda bir hizmet sunumu vaat ediyoruz. Alanında profesyonel çalışma ekibimiz ile talep ve istekleriniz için dün olduğu gibi bugün ve yarında biz buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR