• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozköylü Kasap Şükrü

Adres :

Merkez : Ova Mah. Belediye Cad. No: 60 Hal Karşısı Kaş Antalya -- Şube : Patara Deniz Yolu Üzeri Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Bozköylü

E-Posta Adresi :

bozkoylukasap@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 165 07 07

Whatsapp 2:

0 (535) 046 66 75

Hizmet ve ürün kaliteleriyle bulundukları sektörlerde rakiplerinin önüne geçmeyi başarmış işletmeleri bir araya getiren birmilyonnokta.com platformunun en seçkin üyelerinden biri olan Bozköylü Kasap Şükrü Antalya alışveriş ve ticaret alanında rekabete yön veren işletmelerden biri olarak dikkat çekmektedir. Müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı et ve et ürünleri sunmak amacıyla faaliyet gösteren işletme, tamamı yerel ve aile şirketleri tarafından doğal hayat koşullarında yetiştirilen hayvanlardan elde edilen ürünlerin satışını yapmaktadır.

Satın aldıkları ürünlerin gerekli veteriner kontrollerinden geçtiklerinden emin olan işletme hem kendi hem de müşterilerinin sağlık ve güvenliklerini her şeyin önüne koymaktadır. Ülkemizin turizm başkenti olan Antalya’nın hem yerli hem de yabancı turistler tarafından en çok tercih edilen bölgesi olan Kaş’ta müşterileriyle bir araya gelen işletme, hem ülkemiz mutfağının en önemli lezzetlerinden biri olan ve yabancılar tarafından da büyük ilgi gören şiş ve kebap yapımı için hem de mangallık ve farklı pişirme tekniklerine ve yemeklere uygun soslu ve sossuz ürünlerin satışını yapmaktadır.

Aynı zamanda kendi ürettikleri başta sucuk ve köfte olmak üzere birçok et ürününün de satışını gerçekleştiren Bozköylü Kasap Şükrü, müşterilerine en kaliteli ürünleri en hijyenik biçimde sunmaktadır. Pirzola, kaburga başta olmak üzere tavuk, küçük baş ve büyük baş hayvanlardan elde edilen her türlü ürünün satıldığı işletme, lezzetli gıda ürünlerinin turizme olan katkısının farkındalığı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR