• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Brn Yapı Dekorasyon

Adres :

Vanimehmet Mahallesi Bursa » Kestel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faik Siyah - Şevket Özcan

E-Posta Adresi :

faik.siyah21faik.siyah@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 848 75 43

Whatsapp 2:

0 (539) 491 04 08

Dekorasyon her geçen gün daha önemli bir hale geliyor. Geçmiş yıllarda dekorasyona pek önem verilmese de artık günümüzde dekorasyonun tamamlanması için özen gösteriliyor. Yapı dekorasyon üzerine verdiğimiz hizmet doğrultusunda Bursa iç dekorasyon sektöründe çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Dekorasyonun tamamlanmış olması ve göze hitap ediyor olması ortamın pozitif enerjisini yükseltecektir. Fakat dekorasyonda kopuklukların olması göz yoracak, insanları rahatsız edecek ve ortamda negatif enerjinin yüksek olmasına neden olacaktır.

Yapı dekorasyon alanında başarılı çalışmaların gerçekleştirilmesi için bilgi ve birikim gerekmektedir. BRN Yapı Dekorasyon olarak alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak adına müşteri odaklı hareket ediyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda plan ve program oluşturuyor, çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz, işini özenle ve dikkatle yapan bireylerden oluşmaktadır. Çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermemeye, müşterilerimizin güvenini sarsmamaya özen gösteriyoruz.

Firma olarak her zaman yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda sıva, alçı, boya, mantolama, şap gibi işlemler gerçekleştiriyoruz. Her çalışmamızda alanında başarılı personelimizle hizmet veriyoruz. Evinizin tavanında farklı tasarımlar görmek istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. İstediğiniz tasarımı kısa süre içerisinde uyguluyoruz. Sizin için uygun gün ve saatte adresinize gelerek çalışma alanının ölçüsünü alıyor, yapacağımız çalışmanın detaylarını konuşuyoruz. Hazırlanan plan doğrultusunda hareket ediyor, dekorasyon çalışmalarımızı uygun fiyat aralığında gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR