• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Brothers Alüminyum Hastek Mobilya

Adres :

Karaoğlanoğlu Girne Kktc Kıbrıs » Girne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin İpek - Abdurrezzak İpek

E-Posta Adresi :

hipekhty31@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 836 90 91

Whatsapp 2:

0 (533) 884 70 58

Whatsapp 3:

0 (533) 836 90 91

Whatsapp 4:

0 (533) 884 70 58

İç alanda veya dış alanda dekoratif mobilya sistemlerinin oluşturulması için en çok kullanılan metallerin başında alüminyum doğrama yer almaktadır. Bu malzeme ile gerçekleştirilen uygulamalar estetik bir görüntü, sağlamlık ve pratik bir kullanım oluşturmaktadır. Bu nedenle Brothers Alüminyum Hastek Mobilya firması olarak bu gibi birçok hizmeti garanti ve kalite ile sunuyoruz.

Brothers Alüminyum Hastek Mobilya firması olarak Kıbrıs iç dekorasyon sektöründe Girne kentinde yer alan işletmemiz ile tüm bölgeye hizmet verebiliyoruz. Sağladığımız hizmetler apartman girişleri, bahçe, teras, balkon veya daire uygulamaları gibi farklı yöntemler oluşturmaktadır. Bu hizmetler arasında sineklik, rolling kapı, katlanır cam sistemleri, panjur, cam kapı çeşitleri, küpeşte, garaj kapısı ve balkon korkuluğu gibi birçok farklı çeşit yer almaktadır.

Sağladığımız her hizmet için öncelikle en iyi malzemeleri seçmek ve sonrasında ise iyi bir tasarım uygulamak temel oluşturmaktadır. Bu sayede uygulama sonucu daha profesyonel ve daha iyi bir görsel ortaya çıkarmaktadır. Alanın sahip olduğu ölçülere, özelliklere ve mimari yapıya uygun bir şekilde hazırlanan tasarımlar birebir yerinde uygulandıktan sonra garantili kullanım imkanı sunulmaktadır.

Firmamız için temel prensip müşterilerimize iyi ürünü uygun fiyatta sunmak ve konfor oluşturmaktır. Yani hizmet temelimizde müşteri memnuniyeti gerçekleştirmek ve uzun soluklu bir standart oluşturmak yer almaktadır. Bu nedenle her zaman uygun fiyat ile üstün kaliteyi elde edebilmek için müşterilerimiz tereddütsüz bir şekilde bizi tercih etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR