• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Brothers Barber Shop Galataport

Adres :

Kılıç Ali Paşa Mah Meclisi Mebusan Cad. No: 8/9 İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Özçelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 288 73 75

Whatsapp 2:

0 (535) 659 92 16

Brothers Barber Shop Galataport, birmilyonnokta.com üyesi olarak Beyoğlu üzerinde hizmet veriyor. İstanbul kuaför sektöründe hizmet vermekte olan işletmemiz sektörün önde gelen isimlerinden biridir. İşletmemiz erkek müşteriler için kuaför hizmeti vermektedir. Geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren işletmemizde uygun fiyata en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Erkekler saç ve sakal bakımına özen gösterir. Erkekler için saç ve sakal bakımı oldukça önemlidir. Saç, sakal, bıyık bakımı ve tasarımı için güvenilir salonlar tercih edilir. İstanbul'da hizmet veren salonumuz da güvenle tercih edilmektedir. Yılların tecrübesine sahip ekip eşliğinde verilen hizmetler arasında saç, sakal ve bıyık kesimi yer almaktadır. Aynı zamanda tasarım, boyama, bakım işlemleri de uygulanır. Cilt bakımı, el ve tırnak bakımı da uygulanan işlemler arasındadır. Erkek müşteriler için verilen hizmetin tamamı güvenilirdir.

Salonumuzda müşterilerimiz için sağlığa uygun koşullarda hizmet veriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaların tamamı tecrübe sahibi ekip eşliğinde yapılmaktadır. Tek kullanımlık ürünler birden fazla kullanılmamaktadır. Birden fazla kullanım için uygun olan ürünler de temizlenir ve kullanılır. Bizler müşterilerimizin sağlığını da ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde birçok yenilik yapılıyor. Müşterilerimize her zaman en yeni hizmeti sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Güvenilir ve doğru kuaför hizmeti için sizler de salonumuzu tercih edebilirsiniz. Salonumuzda tüm işlemler uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR